Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartmán Brno 4****, Brno

Snadná online rezervace Apartmán Brno a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Brno bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmán Brno (Apartmány), ubytování v Brně, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmán Brno. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmán Brno může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmán Brno se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmán Brno vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.5

Apartmán Brno 4**** (Apartmány), Brno

46 Cejl, Brno – střed, Brno, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmán Brno
Apartmán Brno 1Apartmán Brno 2Apartmán Brno 3Apartmán Brno 4Apartmán Brno 5Apartmán Brno 6Apartmán Brno 7Apartmán Brno 8Apartmán Brno 9Apartmán Brno 10Apartmán Brno 11Apartmán Brno 12Apartmán Brno 13Apartmán Brno 14Apartmán Brno 15Apartmán Brno 16Apartmán Brno 17Apartmán Brno 18Apartmán Brno 19Apartmán Brno 20Apartmán Brno 21Apartmán Brno 22Apartmán Brno 23Apartmán Brno 24Apartmán Brno 25

Apartmá Brno se nachází v Brně, 1,6 km od hradu Špilberk, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

V kuchyni je myčka nádobí, sporák, toustovač, kávovar a rychlovarná konvice. Nechybí ložní prádlo ani ručníky. Stravovat se zde můžete samostatně.

Apartmán Brno stojí 3 km od brněnského Výstaviště a 1 km od místa, kde se konají vánoční trhy. Na letiště Brno-Tuřany je to odsud 7 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmán Brno)

Aktivity

Pěší turistika

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Výtah, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace

Obecné podmínky (Apartmán Brno)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmán Brno)

Informujte prosím Apartmán Brno o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.