Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

ApartmanSisi, Brno

Snadná online rezervace ApartmanSisi a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Brno bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) ApartmanSisi (Apartmány), ubytování v Brně, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) ApartmanSisi. Každý pokoj, či ubytovací jednotka ApartmanSisi může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku ApartmanSisi se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte ApartmanSisi vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.7

ApartmanSisi (Apartmány), Brno

Břenkova 31, Brno, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

ApartmanSisi
ApartmanSisi 1ApartmanSisi 2ApartmanSisi 3ApartmanSisi 4ApartmanSisi 5ApartmanSisi 6ApartmanSisi 7ApartmanSisi 8ApartmanSisi 9ApartmanSisi 10ApartmanSisi 11ApartmanSisi 12

ApartmanSisi se nachází v Brně, 2,6 km od hradu Špilberk a 4 km od brněnského výstaviště. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

Tento apartmán má ručníky, ložní prádlo, vlastní koupelnu a kuchyň se sporákem a lednicí.

ApartmanSisi je situován 700 metrů od vily Tugendhat a 2,2 km od brněnských vánočních trhů. Zdejší oblast je oblíbená pro cyklistiku a pěší turistiku. Nejbližším letištěm je letiště Brno–Tuřany, 8 km od apartmánu ApartmanSisi.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (ApartmanSisi)

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Služby pro rodiny a zábava

Stolní hry/ puzzle

Různé

Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (ApartmanSisi)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (ApartmanSisi)

Informujte prosím ApartmanSisi o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.