Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Bird's Nest 3***, Brno

Snadná online rezervace Bird's Nest a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Brno bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Bird's Nest (Penziony), ubytování v Brně, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Bird's Nest. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Bird's Nest může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Bird's Nest se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Bird's Nest vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.8

Bird's Nest 3*** (Penziony), Brno

Tišnovská 94, Brno, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Bird's Nest
Bird's Nest 1Bird's Nest 2Bird's Nest 3Bird's Nest 4Bird's Nest 5Bird's Nest 6Bird's Nest 7Bird's Nest 8Bird's Nest 9Bird's Nest 10Bird's Nest 11Bird's Nest 12Bird's Nest 13Bird's Nest 14Bird's Nest 15Bird's Nest 16Bird's Nest 17Bird's Nest 18Bird's Nest 19Bird's Nest 20Bird's Nest 21Bird's Nest 22Bird's Nest 23Bird's Nest 24Bird's Nest 25Bird's Nest 26Bird's Nest 27Bird's Nest 28Bird's Nest 29Bird's Nest 30Bird's Nest 31Bird's Nest 32Bird's Nest 33Bird's Nest 34Bird's Nest 35Bird's Nest 36Bird's Nest 37Bird's Nest 38Bird's Nest 39Bird's Nest 40Bird's Nest 41Bird's Nest 42Bird's Nest 43Bird's Nest 44Bird's Nest 45Bird's Nest 46Bird's Nest 47Bird's Nest 48Bird's Nest 49Bird's Nest 50

Bird’s Nest se nachází na klidném místě 1,9 km od centra Brna a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Společné prostory jsou zařízené ve stylu konce 19. století a vyzdobené sbírkou uměleckých děl.

Součástí elegantně zařízených pokojů je TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelna. Většina pokojů má balkon s výhledem na město.

K zázemí Bird’s Nest patří také zahrada s grilem.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Bird's Nest)

Jídlo a pití

Snídaně do pokoje, Gril

Doprava

Letištní transfer, Letištní transfer (za poplatek)

Služby na recepci

Individuální přihlášení/ odhlášení

Společné prostory

Zahrada

Úklidová služba

Denní pokojová služba

Různé

Topení, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace

Obecné podmínky (Bird's Nest)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Bird's Nest)

Informujte prosím Bird's Nest o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.