Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Čajkovskij Apartments Brno-jih 3***, Brno

Snadná online rezervace Čajkovskij Apartments Brno-jih a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Brno bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Čajkovskij Apartments Brno-jih (Apartmány), ubytování v Brně, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Čajkovskij Apartments Brno-jih. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Čajkovskij Apartments Brno-jih může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Čajkovskij Apartments Brno-jih se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Čajkovskij Apartments Brno-jih vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.8

Čajkovskij Apartments Brno-jih 3*** (Apartmány), Brno

Revoluční 160/8, Brno, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Čajkovskij Apartments Brno-jih
Čajkovskij Apartments Brno-jih 1Čajkovskij Apartments Brno-jih 2Čajkovskij Apartments Brno-jih 3Čajkovskij Apartments Brno-jih 4Čajkovskij Apartments Brno-jih 5Čajkovskij Apartments Brno-jih 6Čajkovskij Apartments Brno-jih 7Čajkovskij Apartments Brno-jih 8Čajkovskij Apartments Brno-jih 9Čajkovskij Apartments Brno-jih 10Čajkovskij Apartments Brno-jih 11Čajkovskij Apartments Brno-jih 12Čajkovskij Apartments Brno-jih 13Čajkovskij Apartments Brno-jih 14Čajkovskij Apartments Brno-jih 15Čajkovskij Apartments Brno-jih 16Čajkovskij Apartments Brno-jih 17Čajkovskij Apartments Brno-jih 18Čajkovskij Apartments Brno-jih 19Čajkovskij Apartments Brno-jih 20Čajkovskij Apartments Brno-jih 21Čajkovskij Apartments Brno-jih 22Čajkovskij Apartments Brno-jih 23Čajkovskij Apartments Brno-jih 24Čajkovskij Apartments Brno-jih 25Čajkovskij Apartments Brno-jih 26Čajkovskij Apartments Brno-jih 27Čajkovskij Apartments Brno-jih 28Čajkovskij Apartments Brno-jih 29

Čajkovskij Apartments Brno-jih jsou apartmán a studio situované v Brně, 7 km od hradu Špilberk a brněnského výstaviště. V celém objektu lze zdarma využívat Wi-Fi.

Apartmán a studio jsou vybavené TV s plochou obrazovkou a mají kuchyňský kout s varnou deskou, mikrovlnnou troubou, toustovačem, ledničkou a varnou konvicí. Dále je v nich koupelna s pantoflemi. Poskytují se ručníky.

Apartmán a studio Čajkovskij Apartments Brno-jih se mohou pochlubit i saunou.

Čajkovskij Apartments Brno-jih se nacházejí 6 km od katedrály svatého Petra a Pavla. Letiště Brno-Tuřany leží od Čajkovskij Apartments Brno-jih 2 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Čajkovskij Apartments Brno-jih)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Bowling

Jídlo a pití

Láhev vody

Bazén a wellness

Sauna

Doprava

Letištní transfer, Letištní transfer (za poplatek), Parkování na ulici, Lístky na veřejnou dopravu, Transfer na letiště

Služby pro rodiny a zábava

Stolní hry/ puzzle

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Čajkovskij Apartments Brno-jih)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Čajkovskij Apartments Brno-jih)

Vezměte prosím na vědomí, že za check-in od 22:00 do 23:00 se účtuje příplatek ve výši 5 EUR a od 23:00 do půlnoci se účtuje 10 EUR. Všechny žádosti o pozdní příjezd musí ubytování potvrdit předem.

Check-in po půlnoci není možný! Informujte prosím Čajkovskij Apartments Brno-jih o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.