Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Čajkovskij Apartments 3***, Brno

Snadná online rezervace Čajkovskij Apartments a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Brno bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Čajkovskij Apartments (Apartmány), ubytování v Brně, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Čajkovskij Apartments. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Čajkovskij Apartments může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Čajkovskij Apartments se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Čajkovskij Apartments vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.8

Čajkovskij Apartments 3*** (Apartmány), Brno

Čajkovského 19, Brno, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Čajkovskij Apartments
Čajkovskij Apartments 1Čajkovskij Apartments 2Čajkovskij Apartments 3Čajkovskij Apartments 4Čajkovskij Apartments 5Čajkovskij Apartments 6Čajkovskij Apartments 7Čajkovskij Apartments 8Čajkovskij Apartments 9Čajkovskij Apartments 10Čajkovskij Apartments 11Čajkovskij Apartments 12Čajkovskij Apartments 13Čajkovskij Apartments 14Čajkovskij Apartments 15Čajkovskij Apartments 16Čajkovskij Apartments 17Čajkovskij Apartments 18Čajkovskij Apartments 19Čajkovskij Apartments 20Čajkovskij Apartments 21Čajkovskij Apartments 22Čajkovskij Apartments 23Čajkovskij Apartments 24Čajkovskij Apartments 25Čajkovskij Apartments 26Čajkovskij Apartments 27Čajkovskij Apartments 28Čajkovskij Apartments 29Čajkovskij Apartments 30Čajkovskij Apartments 31Čajkovskij Apartments 32Čajkovskij Apartments 33Čajkovskij Apartments 34Čajkovskij Apartments 35Čajkovskij Apartments 36Čajkovskij Apartments 37Čajkovskij Apartments 38Čajkovskij Apartments 39Čajkovskij Apartments 40Čajkovskij Apartments 41Čajkovskij Apartments 42Čajkovskij Apartments 43Čajkovskij Apartments 44Čajkovskij Apartments 45Čajkovskij Apartments 46Čajkovskij Apartments 47Čajkovskij Apartments 48Čajkovskij Apartments 49Čajkovskij Apartments 50Čajkovskij Apartments 51Čajkovskij Apartments 52Čajkovskij Apartments 53

Apartmánový dům Čajkovskij se nachází na příhodném místě u sjezdu z městského okruhu a hosté se tak snadno dostanou do centra Brna i mimo město, například k Brněnské přehradě. Na místě je k dispozici Wi-Fi zdarma a bezplatné soukromé parkoviště.

Všechny apartmány jsou kompletně zařízené a mají přenosnou klimatizaci, vlastní koupelnu, plně vybavenou kuchyň, LED TV se 30 programy a vysokorychlostní Wi-Fi s rychlostí až 40Mbit/s. Kromě základních spotřebičů, jako jsou chladnička s mrazákem, mikrovlnná trouba, topinkovač a rychlovarná konvice, je v kuchyni k dispozici také kávovar Tassimo,  bezplatná instantní káva, čaj a několik druhů kapslí Tassimo.

Apartmány Čajkovskij nabízí vedle standardních úklidových služeb také speciální služby na vyžádání a za příplatek, jako je kyvadlová doprava na vybraná letiště (Brno, Praha, Vídeň a Bratislava), zapůjčení jízdních kol, šampaňské na ledě, kytice květin, stravování nebo dalších služby, o které hosté požádají před příjezdem.

Apartmány Čajkovskij jsou vzdálené 100 metrů od zastávky tramvaje, kterou se během 9 minut dostanete do centra města. V okolí apartmánů naleznete všechno potřebné vybavení, a na hlavní ulici také restauraci, lahůdky, kavárnu, pizzerii a prodejnu čerstvých ryb. Jen 4 minuty chůze odtud se nachází lesopark Wilsonův les a další z brněnských parků Kraví Hora s hvězdárnou a planetáriem s interaktivními projekcemi, je také v pěší vzdálenosti. Hrad Špilberk je od apartmánů vzdálený 2,6 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Čajkovskij Apartments)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Golfové hřiště (do 3 km), Cyklistika, Pěší turistika

Jídlo a pití

Víno/šampaňské, Láhev vody, Gril

Bazén a wellness

Opalovací lehátka nebo plážová křesla, Oplocení kolem bazénu, Bazén, Venkovní bazén (sezónní), Hračky do bazénu

Doprava

Parkování na ulici, Transfer na letiště, Transfer na letiště, Letištní transfer (za poplatek), Pronájem kol (za poplatek), Lístky na veřejnou dopravu, Letištní transfer, Pronájem aut

Služby na recepci

Zajištění lístků a vstupenek, Úschova zavazadel, Turistické informace

Společné prostory

Zahrada, Venkovní nábytek

Úklidová služba

Denní pokojová služba, Služba praní

Různé

Topení, Všechny prostory nekuřácké, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Čajkovskij Apartments)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, JCB, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Čajkovskij Apartments)

Check-in po 22:00 je možný za příplatek ve výši 5 EUR.

Check-in po 24:00 je k dispozici za poplatek ve výši 10 EUR. Informujte prosím Čajkovskij Apartments o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.