Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

EEL accommodation Brno 3***, Brno

Snadná online rezervace EEL accommodation Brno a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Brno bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) EEL accommodation Brno (Apartmány), ubytování v Brně, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) EEL accommodation Brno. Každý pokoj, či ubytovací jednotka EEL accommodation Brno může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku EEL accommodation Brno se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte EEL accommodation Brno vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.8

EEL accommodation Brno 3*** (Apartmány), Brno

Vodní 1, Brno – střed, Brno, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

EEL accommodation Brno
EEL accommodation Brno 1EEL accommodation Brno 2EEL accommodation Brno 3EEL accommodation Brno 4EEL accommodation Brno 5EEL accommodation Brno 6EEL accommodation Brno 7EEL accommodation Brno 8EEL accommodation Brno 9EEL accommodation Brno 10EEL accommodation Brno 11EEL accommodation Brno 12EEL accommodation Brno 13EEL accommodation Brno 14EEL accommodation Brno 15EEL accommodation Brno 16EEL accommodation Brno 17EEL accommodation Brno 18EEL accommodation Brno 19EEL accommodation Brno 20EEL accommodation Brno 21EEL accommodation Brno 22EEL accommodation Brno 23EEL accommodation Brno 24EEL accommodation Brno 25EEL accommodation Brno 26EEL accommodation Brno 27EEL accommodation Brno 28EEL accommodation Brno 29EEL accommodation Brno 30EEL accommodation Brno 31EEL accommodation Brno 32EEL accommodation Brno 33EEL accommodation Brno 34EEL accommodation Brno 35EEL accommodation Brno 36EEL accommodation Brno 37EEL accommodation Brno 38EEL accommodation Brno 39EEL accommodation Brno 40EEL accommodation Brno 41EEL accommodation Brno 42EEL accommodation Brno 43EEL accommodation Brno 44EEL accommodation Brno 45EEL accommodation Brno 46EEL accommodation Brno 47EEL accommodation Brno 48EEL accommodation Brno 49EEL accommodation Brno 50EEL accommodation Brno 51EEL accommodation Brno 52EEL accommodation Brno 53

EEL Ubytování Brno se nachází v blízkosti historického centra Brna, 1 km od výstaviště, a nabízí kompletně zařízené apartmány s bezplatným Wi-Fi, moderní kuchyní, balkonem a kabelovou TV se zahraničními programy.

Apartmány jsou světlé, klimatizované, prostorně uspořádané a jejich součástí jsou velká posezení i prostorná kuchyň. Zdarma jsou k dispozici i ručníky a ložní prádlo.

EEL Ubytování stojí 150 metrů od hlavního vlakového a autobusového nádraží, 300 metrů od staroměstské radnice i hradu Špilberk. Veřejné parkoviště přímo před hotelem lze využívat zdarma.

Pouhých 100 metrů dělí apartmány od čtvrti Petrov s historickými městskými hradbami.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (EEL accommodation Brno)

Jídlo a pití

Čokoláda a sušenky

Doprava

Letištní transfer, Kyvadlová doprava (za příplatek), Parkování na ulici, Parkovací garáž, Transfer na letiště, Transfer na letiště, Kyvadlová doprava

Služby na recepci

Turistické informace, Úschova zavazadel, Individuální přihlášení/ odhlášení

Služby pro rodiny a zábava

Vekovní dětské hřiště, Televizní programy pro děti

Různé

Nekuřácké pokoje, Výtah, Topení, Pokoj pro alergiky, Klimatizace

Obecné podmínky (EEL accommodation Brno)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:30

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (EEL accommodation Brno)

Upozorňujeme, že tento hotel nemá recepci. Informujte prosím ubytování předem o předpokládaném čase příjezdu.

Tuto informaci můžete při rezervaci uvést do zvláštních požadavků nebo kontaktovat hotel přímo. Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace.

Při příjezdu je třeba zaplatit bezpečnostní zálohu ve výši 100 EUR za parkovací kartu. Tato záloha se vrací v plné výši při check-outu, po odevzdání parkovací karty. Informujte prosím EEL accommodation Brno o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.