Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Haas Apartments Veslarska, Brno

Snadná online rezervace Haas Apartments Veslarska a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Brno bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Haas Apartments Veslarska (Apartmány), ubytování v Brně, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Haas Apartments Veslarska. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Haas Apartments Veslarska může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Haas Apartments Veslarska se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Haas Apartments Veslarska vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.8

Haas Apartments Veslarska (Apartmány), Brno

197 Veslarska, Brno – střed, Brno, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Haas Apartments Veslarska
Haas Apartments Veslarska 1Haas Apartments Veslarska 2Haas Apartments Veslarska 3Haas Apartments Veslarska 4Haas Apartments Veslarska 5Haas Apartments Veslarska 6Haas Apartments Veslarska 7Haas Apartments Veslarska 8Haas Apartments Veslarska 9Haas Apartments Veslarska 10Haas Apartments Veslarska 11Haas Apartments Veslarska 12Haas Apartments Veslarska 13

Tento apartmán se nachází v Brně, 1,4 km od Veletrhů Brno a 2,4 km od hradu Špilberk. Nabízí balkon, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán má posezení, kuchyni a TV s plochou obrazovkou.

Na místě si můžete zahrát tenis a v okolí se věnovat golfu a cyklistice. Haas Apartments Veslarska leží 3 km od katedrály sv. Petra a Pavla, 3,1 km od Vánočního trhu a 10 km od letiště Brno-Tuřany.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Haas Apartments Veslarska)

Aktivity

Tenisový kurt, Golfové hřiště (do 3 km), Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Squash, Aquapark

Doprava

Parkovací garáž

Společné prostory

Zahrada

Různé

Nekuřácké pokoje, Výtah

Obecné podmínky (Haas Apartments Veslarska)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Haas Apartments Veslarska)

Informujte prosím Haas Apartments Veslarska o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.