Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Luxury Apartment Novobranska 5*****, Brno

Snadná online rezervace Luxury Apartment Novobranska a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Brno bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Luxury Apartment Novobranska (Apartmány), ubytování v Brně, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Luxury Apartment Novobranska. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Luxury Apartment Novobranska může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Luxury Apartment Novobranska se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Luxury Apartment Novobranska vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.5

Luxury Apartment Novobranska 5***** (Apartmány), Brno

Novobranska 532/20, Brno – střed, Brno, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Luxury Apartment Novobranska
Luxury Apartment Novobranska 1Luxury Apartment Novobranska 2Luxury Apartment Novobranska 3Luxury Apartment Novobranska 4Luxury Apartment Novobranska 5Luxury Apartment Novobranska 6Luxury Apartment Novobranska 7Luxury Apartment Novobranska 8Luxury Apartment Novobranska 9Luxury Apartment Novobranska 10Luxury Apartment Novobranska 11Luxury Apartment Novobranska 12Luxury Apartment Novobranska 13Luxury Apartment Novobranska 14Luxury Apartment Novobranska 15Luxury Apartment Novobranska 16Luxury Apartment Novobranska 17Luxury Apartment Novobranska 18Luxury Apartment Novobranska 19Luxury Apartment Novobranska 20Luxury Apartment Novobranska 21

Tento apartmán s balkonem se nachází v Brně. Poskytuje výhled na město a stojí 1 km od hradu Špilberk. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Apartmán má jídelní část a kuchyň se sporákem. Vybavení zahrnuje TV s plochou obrazovkou. Ve vlastní koupelně najdete vanu.

Luxury Apartment Novobranská stojí 2,3 km od brněnského výstaviště a jen 400 metrů od místa konání vánočních trhů. Na letiště Brno-Tuřany je to 7 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Luxury Apartment Novobranska)

Jídlo a pití

Láhev vody

Doprava

Letištní transfer, Letištní transfer (za poplatek), Transfer na letiště

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Luxury Apartment Novobranska)

Příjezd od 13:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Luxury Apartment Novobranska)

Informujte prosím Luxury Apartment Novobranska o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.