Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Radnická Apartment, Brno

Snadná online rezervace Radnická Apartment a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Brno bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Radnická Apartment (Apartmány), ubytování v Brně, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Radnická Apartment. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Radnická Apartment může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Radnická Apartment se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Radnická Apartment vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Radnická Apartment (Apartmány), Brno

11 Radnická 20, Brno – střed, Brno, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Radnická Apartment
Radnická Apartment 1Radnická Apartment 2Radnická Apartment 3Radnická Apartment 4Radnická Apartment 5Radnická Apartment 6Radnická Apartment 7Radnická Apartment 8Radnická Apartment 9Radnická Apartment 10Radnická Apartment 11Radnická Apartment 12Radnická Apartment 13Radnická Apartment 14Radnická Apartment 15Radnická Apartment 16Radnická Apartment 17Radnická Apartment 18Radnická Apartment 19Radnická Apartment 20Radnická Apartment 21

Set in Brno, just 700 metres from Špilberk Castle, Radnická Apartment features accommodation with free WiFi. The apartment, housed in a building dating from 17th century, is 2 km from the Trade Fairs Brno.

This 1-bedroom apartment includes 1 bathroom equipped with a bath. The accommodation is fitted with a kitchen with a dishwasher and oven.

Brno Christmas Market is 200 metres from the apartment. The nearest airport is Brno–Turany Airport, 7 km from Radnická Apartment.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Radnická Apartment)

Různé

Topení, Výtah, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Radnická Apartment)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 12:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Radnická Apartment)

Informujte prosím Radnická Apartment o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.